We Wrocławiu powstaje Weron Sport Therapy Center

Weron Sport Therapy Center to nowy punkt na sportowej mapie Wrocławia. W lokalu przy ul. Hallera, powstaje nowoczesna strefa regeneracji, gabinety do rehabilitacji oraz do masażu.

O najwyższą jakość świadczonych usług będą dbał m.in. fizjoterapeuta Śląska Wrocław. – Piłkarze WKS-u nie mogą się już doczekać otwarcia centrum. Takiego miejsca, z takim sprzętem, w naszym mieście jeszcze nie było – twierdzi  Gołąbek.

 

Właścicielem i pomysłodawcą nowego sportowego centrum terapii we Wrocławiu jest Bartosz Weron. Firma z siedzibą w Rzeszowie wyposaża na co dzień kilkadziesiąt polskich klubów sportowych w najwyższej jakości sprzęt do rehabilitacji (Winback), regeneracji (Recovery Pump, Game Ready), akcesoria sportowe oraz suplementy m.in. marki AMSport i Beet It, których Weron jest oficjalnym dystrybutorem. Na długiej liście partnerów Werona są wrocławskie kluby – koszykarska Ślęza, piłkarski Śląsk oraz Litwin Triathlon Team. Dodatkowo firma współpracuje m.in. z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce. – Współpraca z największymi markami sportowymi w Polsce pozwoliła na zebranie ogromnego doświadczenia, które teraz chciałbym wykorzystać we Wrocławiu. Od dawna myślałem o otwarciu sportowego centrum terapii, gdzie nasi klienci – niezależnie od tego czy są zawodowymi sportowcami, czy amatorami -  mogliby skorzystać z najwyższej jakości sprzętu do regeneracji, rehabilitacji oraz zasięgnąć profesjonalnej porady. Takim miejscem ma być nasza najnowsza inicjatywa, czyli Weron Sport Therapy Center – tłumaczy Bartosz Weron.

Baner
Z tej samej kategorii