Rusz się po Świętach, Warszawo!

Choć okres świąteczno-noworoczny kojarzy nam się z błogim lenistwem, miasto zachęca do udziału w akcji „Rusz się po Świętach Warszawo!”. Warszawiacy mogą skorzystać z wielu sportowych atrakcji, takich jak jazda na łyżwach, szusowanie na nartach, a także z animacji i konkursów dla całych rodzin.

 

Przed nami święta. Z utęsknieniem czekamy na stół pełen smakołyków, przy którym spędzimy wiele godzin na rozmowach z bliskimi. W tym czasie nikt nie liczy kalorii, nie dba o nadliczbowe kilogramy i dietę. Już za chwilę sylwester, Nowy Rok i kolejne postanowienia, ale po co czekać do 1 stycznia? Może jednak w tym roku, dla odmiany, warto spędzić czas z bliskimi bardziej aktywnie?  „Rusz się po Świętach Warszawo!” to trzecia odsłona akcji stołecznego ratusza. Jej celem jest zachęcenie warszawiaków i gości odwiedzających stolicę do aktywnego wypoczynku w okresie poświątecznym.

Na chcących zrzucić nadwyżkowe kilogramy czeka nauka jazdy na łyżwach, imprezy na lodowisku, animacje i konkursy, które zapewnią niezapomniane wrażenia.

- Jest to doskonała okazja, aby przedłużyć niepowtarzalny świąteczny czas i spędzić go w atrakcyjny sposób w gronie najbliższych – mówi Renata Kaznowska, wiceprezydent Warszawy.

Więcej na temat:Warszawa
Z tej samej kategorii